Witamy na stronie !

 

 

Auto Klucz Pomoc

GORZÓW WLKP.

 

 

Od  lat zajmujemy się dorabianiem kluczy samochodowych, mieszkaniowych , naprawą zamków i stacyjek samochodowych, a także awaryjnym otwieraniem samochodów.

Dorobimy klucz do samochodu również gdy posiada on fabryczny immobilizer czy pilot centralnego zamka.

Gdy zostały utracone wszystkie klucze do samochodu nie ma dla nas najmniejszego problemu z ich odtworzeniem. Wszystko to robimy po najmniejszej linii oporu – bez rozwiercania zamków, wymiany stacyjki, dezaktywacji immobilizera – zgodnie ze sztuka zawodu, ‘w oryginale’.

Gdy klucze zostały skradzione, zgubione jesteśmy w stanie przekodować zamki czy fabryczny immobilizer tak, aby te klucze nie umożliwiły otwarcie auta i uruchomienie go. Nie ma potrzeby wymiany zamków i stacyjki, co znacznie zmniejsza koszty operacji.

Zatrzaśnięte klucze w samochodzie również nie stanowią dla nas problemu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dorabiamy coraz więcej kluczy samochodowych najnowszej generacji m.in. :

BMW SMART

bmw_grupa

klucze elektroniczne Mercedes (na podczerwień)

1998 – 2015

merc_chrom_grupa

merc_rybki_grupa

VW Passat B6 / B7 / CC

vw_passat_b6_grupa vw_passat_b6_grupa2

Audi Smartkey

audi_smart

Scyzoryki Audi

audi_grupa

audi_grupa2

audi2_grupa

audi2_grupa2

Scyzoryki Volkswagen

vw_grupa

vw_grupa2

 karty do Renault

renault_karty_grupa

Scyzoryki Ford

ford_grupa2

ford_grupa

Opel / Chevrolet

opel_chevrolet_grupa

Hyundai Smartkey

hy_smart2

Citroen / Peugeot

psa_grupa

Mini

mini_gruap

Toyota

toyota_smart_grupa

toy_cor_ver

toyota_grupa

Land Rover Discovery 3

land_rover discovery

Alfa Romeo MiTo, Giulietta

alfa_grupa

Saab

saab2

i wiele innych…….

Nasz atut to największe wieloletnie doświadczenie, największe doświadczenie w  branży w Gorzowie Wlkp. i okolicach, dogodne ceny, a dla stałych klientów rabaty.

Naprawiamy tez fabryczne immobilizery – jeśli na komputerze swojego samochodu zauważyłeś napis: start error. safe ,wegfarhsperre activ, immo activated, key not detected, lub miga symbol samochodu z kluczykiem możemy pomoc w usunięciu usterki.

Tam gdzie jest zamek możemy dorobić klucz: samochody osobowe i ciężarowe, motocykle, maszyny budowlane, przyczepy kempingowe, kufry, bagażniki, boksy…

Nie wyrabiamy pieczątek, nie korygujemy liczników, nie rozkodowujemy radioodbiorników,  nie robimy diagnostyki pojazdów – skupiamy się na swojej dziedzinie.

Bliższe informacje na temat wykonywanych usług można znaleźć w dalszej części strony.

Nasza firma mieści się w samym centrum Gorzowa Wlkp, odnośnik do mapki poniżej. Działamy na terenie Gorzowa jak i w dużym promieniu wokół niego – dojeżdżamy w razie awarii.stat4u